Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 26 lutego 2018 r. wszystkie placówki Biblioteki będą czynne od godziny 11.00 do 20.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że przedłużanie terminów zwrotu zbiorów przez Internetowe Konto Biblioteczne jest aktywne u Czytelników, którzy mają aktualną kartę. Ze względu na obowiązek rejestrowania czytelników w każdym roku kalendarzowym od nowa (wymagania GUS), należy zgłosić się do Biblioteki w celu zaktualizowania karty na dany rok kalendarzowy.

Można zgłosić potrzebę przedłużenia terminu zwrotu za pomocą poczty elektronicznej, bądź telefonicznie. Adresy e-mail i numery telefonów do poszczególnych placówek bibliotecznych podane są w zakładce "Kontakt".

Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa remont wejścia A w budynku przy Al. Jerozolimskich 200, z którego korzystamy. Przez cały okres remontu będzie zapewniony dostęp do Biblioteki.

Prosimy o kierowanie się zgodnie z informacjami wywieszanymi przy wejściu A.

Przepraszamy za przejściowe utrudnienia i zapraszamy.

Szanowni Państwo,

informujemy, że Biblioteka w Al. Jerozolimskich 200, czyli:

  • Czytelnia Naukowa nr VI,
  • Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22,
  • Wypożyczalnia nr 30,

jest czynna w soboty w godzinach 9.00 - 16.00.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Pałacyk będzie poddany generalnemu remontowi. W związku z tym od dnia 14 czerwca 2017 r. Czytelnia Naukowa, Wypożyczalnia nr 30 i Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22 będą zamknięte na czas przeprowadzki.

Plakat Sali Zabaw Ale Fun

Drodzy Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sala Zabaw Ale Fun przy Al. Jerozolimskich 200 udziela 15% rabatu wszystkim czytelnikom do lat 12-tu na „wejście na czas nieograniczony”, po okazaniu Karty Czytelnika Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Polecamy!

Więcej informacji o ofercie Sali Zabaw Ale Fun.